Курс Ілюстрація 2D для дітей
Дата 25 лютого 2024
Возраст 12+
По завершении порфоліо
Стоимость 1000 zl

Про курс

Курс ілюстрація на графічному планшеті для малюючих дітей. Якщо Ваша дитина захоплюється живописом або дитина-самоучка, багато малює, Ви не встигаєте купувати альбоми та скетчбуки, намальовано величезну кількість героїв чекаємо до нас на ілюстрацію 2D!

Расписание
I
субота 10:00-12:30
місць 4
Курс ведет:
Таісія Заболотна
Блок 1 Що таке ілюстрація 2D
Блок 1 Що таке ілюстрація 2D
Вступні концепції ілюстрації. Образотворче мистецтво та ілюстрація. Колір, властивості кольору. Контраст та застосування контрастів, поєднання кольорів. Композиція, правила створення композиції. Світлотінь, тепло холодність. Зображаємо прості ілюстрації
Блок 3 Adobe Illustrator
Блок 3 Adobe Illustrator
Особливості векторної графіки Робоче середовище Illustrator, панелі та інструменти Малювання векторних контурів Опорні точки та керуючі точки та лінії Заняття Інструменти малювання Маніпуляції з векторними об'єктами Робота з кольором в Illustrator Робота з шарами, вибір та впорядкування об'єктів.
Блок 2 Adobe Photoshop
Блок 2 Adobe Photoshop
Введення у Photoshop та основи роботи з планшетом: інтерфейс навігація та масштабування, палітри та інструменти малювання у програмі. Використання та створення пензлів у Photoshop Налаштування планшета та налаштування програми під планшет.
Портфоліо праць студентів курса
Связаться с нами

Спасибо за обращение, сообщение отправлено.