Графический дизайн. Брендінг
Дата лютий 2024
Возраст 15+
По завершении Портфоліо
Стоимость 1900 zl

Про курс

Онлайн курс Графічний дизайн. Брендінг для дітей


Блок I Основи дизайну візуальних комунікацій
Вивчаємо тему створення ефективних повідомлень, основні принципи та елементи графічного дизайну, правила друку та візуального сприйняття. Ми вивчаємо композицію, правила вибору сіток для проектів та навчаємось використовувати кольори при проектуванні комунікації. Визначаємо припущення та створюємо сценарії проекту. Розкриваємо секрети побудови сильного власного бренду.
Блок II Стратегічний дизайн бренду-Брендінг
Тут ми зосередимося переважно на практиці. Навчимося створювати сценарій дизайну для розробленої стратегії брендингу, розробимо логотип, візуальну ідентифікацію, ключові та основні медіа бренди. Ми створимо базову книгу візуальної ідентифікації бренду та розробимо дизайн-проект. Кожен студент створює власне професійне портфоліо.
Вивчення таких графічних редакторів:
Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, In Design

Курс жовтень-березень

Об'єм курсу: 120 академічних часів
розклад: понеділк-середа 18:00-20:15
субота: 10:00-14:00
реєстрація у viber/wapp +48504529024

Расписание
Група I
понеділок-середа 18:00-20:15
доступних місць 4
Група II
субота-неділя 10:00-14:00
місць 4
Курс ведет:
Милена Бабина - графический дизайнер одной из ведущих студий Киева, окончила University of California San Diego
КУРС ВКЛЮЧАЕТ В СЕБЯ:
Adobe Illustrator
Adobe Photoshop
Adobe InDesign
КАК ПРОХОДИТ ОБУЧЕНИЕ?
Мини-группа 5-6 студентов
80% практической работы, постоянная поддержка ментора
Занятия проходят в режиме реального времени в DISCORD
Обязательная разработка своего дизайн-проекта и оформление портфолио
Основи дизайну візуальних комунікацій
Огляд та цілі курсу. Концепція, застосування, інструментарій графічного дизайну. Інструменти illustrator Графічний дизайн як створення фірмового стилю. Логотип Предметні зображення. Використання різних традиційних та цифрових методів зображення. Стилізація об'єкта. Використання характерних елементів об'єкта стилізації. Виділення головного як спосіб посилити візуальне повідомлення.
Основи дизайну візуальних комунікацій
Інструменти та методи
Техніки малювання для дизайнера. Скетчінг як засіб генерації ідей Використання різноманітних методів зображення предметів, від простих до складних Лінія, пляма та колір як основні інструменти передачі характеру об'єкта. Масштабування та текстура. Техніки створення зображень для вправ, які не потребують навичок малювання (відбиток, колаж, light table, використання фотографій та сканера) Завдання за матеріалами блоку, робота над завданням та розбір.
 Інструменти та методи
Дизайн та контекст
Символіка у дизайні. Важливість контексту. Культурний контекст та зображення як символ Смислова наповненість зображення, візуальна історія в одному образі як ключова навичка дизайнера Завдання за матеріалами блоку, робота над завданням та розбір. Загальне обговорення.
Дизайн та контекст
Форма та колір
Форма як найважливіший елемент дизайну Візуальний контраст. Види та використання контрасту форм Знаки, символи та іконки. Прості форми як графічні елементи Взаємини форми та середовища Основи роботи із кольором. Колорит та колірна перспектива
Форма та колір
Композиція
Основи композиції у дизайні. Композиційні принципи та засоби. Контраст як елемент композиції. Контраст форм, масштабу, ваги, текстури, напрямки руху. Поодинокий та множинний контраст Динаміка та статика та ритм у композиції. Пропорції. Природні системи пропорцій. Золотий перетин. Використання модулів у дизайні. Аналіз композиції зразків графічного дизайну Завдання за матеріалами блоку, робота над завданнями та розбір. Загальне обговорення Колірний контраст, нюанс та акцент. Робота з колірним колом у дизайні Колірні схеми. RGB, CMYK Взаємодія кольору та форми. Завдання за матеріалами блоку, робота над завданнями та розбір. Загальне обговорення.
Композиція
Основи типографіки
Текст, як візуальний елемент дизайну. Важливість грамотного використання тексту Основна термінологія друкарні. Система пунктів (пунктів). Анатомія букв. Слова та інтервали Читання та сприйняття текстових блоків Шрифти та сімейства шрифтів. Відмінність між поняттями Typeface та Font. Характер шрифтів. Вибір та використання шрифтів Поєднання шрифтів Денотативний та коннотативний методи використання шрифту Шрифтові композиції Модулі у типографіці Завдання за матеріалами блоку, робота над завданнями та розбір (для студентів, володіють графічними редакторами).
Основи типографіки
Брендінг
Ми зосередимося переважно на практиці. Навчимося створювати сценарій дизайну для розробленої стратегії брендингу, розробимо логотип, візуальну ідентифікацію, ключові та основні медіа бренди. Ми створимо базову книгу візуальної ідентифікації бренду та розробимо дизайн-проект. А наприкінці створимо для нього професійну презентацію. Брендінг на практиці - Інсайт в індивідуальність бренду. Про зміни які вплинули на його дизайн і бренди в останні роки. Кожен учасник отримує тему свого проекту
 Брендінг
Стратегія брендингу і Сценарії проектування
Стратегія брендингу - Візуальна ідентичність і комунікація бренду, як впливає на вигляд і мову бренду. Будемо досліджувати концепція ідентичності бренду, його аудиторії та середовища ринку. Ми створимо стратегічні припущення та ми проведемо аналітичний етап, щоб визначити креативний напрямок для обраного бренду. Сценарії проектування - Креативний напрямок, або про те, що ключове у сценарії проектування. Як створити документ для клієнта перед початком процеса проектування. Кожен студент побудує свій сценарій проектування до попередньо розробленой стратегіі брендингу.
Стратегія брендингу і Сценарії проектування
Візуальна айдентика (логотип + візуальний ключ)
Інструменти для створення узгодженої візуальної ідентичності, тобто як створити імідж бренду на ринку. На основі розроблених проектних припущень розробимо логотип, фірмовий стиль, ключ візуальні та базові фірмові носії. Всі студенти реалізовуватимуть одну з трьох тем.
Візуальна айдентика (логотип + візуальний ключ)
Брендбук
Фірмова інструкція, тобто про правила використання візуальної ідентифікаціі. Після закінчення роботи над проектом ми стандартизуємо процес роботи. Ми створимо базову книгу- візуальна ідентифікація бренду. Визначимо правила використання логотипи, зображення, кольори та типографські шкали, а також основні елементи та графічні конструкції нашей візуальній ідентифікаціі
Брендбук
Дизайн як професія. Принципи створення портфоліо.
Графічний дизайн у різних галузях. Векторна та растрова графіка. Огляд основних програм для роботи з графікою. Основи авторського права.
Дизайн як професія. Принципи створення портфоліо.
Ми рекомендуємо переглянути портфоліо наших студентів:
ПОРТФОЛИО НАШИХ СТУДЕНТОВ
Связаться с нами

Спасибо за обращение, сообщение отправлено.